Hurtownia motoryzacyjna Chełmno-Świecie

Działamy lokalnie, myślimy globalnie

Istniejemy na rynku od 1997 roku. Od samego początku działalności stawiamy na fachowość i solidność obsługi. Dzięki temu udało nam się zbudować sieć sklepów motoryzacyjnych w Chełmnie i Świeciu, które nasi klienci darzą ogromnym zaufaniem.

Samochody to dla naszych pracowników nie tylko praca. To przede wszystkim ich wielka pasja, dzięki czemu chętnie uczestniczą w szkoleniach i kursach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Potrafią doskonale odgadywać potrzeby klientów, służąc fachowym doradztwem na każdym etapie zakupu. To czyni hurtownię motoryzacyjną w Chełmnie wyjątkową i profesjonalną.

Posiadamy filię PHU Armar w Świeciu

Dla klientów, którym Chełmno jest nie „po drodze”, otworzyliśmy naszą filię w Świeciu. Tutaj oferta jest tak samo szeroka, a ceny naszych produktów równie atrakcyjne. Warto przyjechać do hurtowni motoryzacyjnej w Świeciu, aby otrzymać profesjonalną pomoc w doborze właściwej części. Od nas każdy klient wychodzi zadowolony.

Jesteśmy doskonale zaopatrzeni

Nasza hurtownia samochodowa w Chełmnie wyróżnia się na tle innych ogromnie szeroką ofertą. Jako partner ProfiAuto mamy stały dostęp do ponad 300 000 produktów wyłącznie wiodących marek. Współpracujemy z 250 sprawdzonymi dostawcami części. W naszych  hurtowniach znajdziesz elementy zamienne do pojazdów wszystkich popularnych marek europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Nie ma dla nas części niemożliwej do sprowadzenia na indywidualne zamówienie klienta. Stale poszerzamy ofertę artykułów motoryzacyjnych po to, by jak najwięcej artykułów było dostępnych od ręki.

Oferujemy części najwyższej jakości

W trakcie 20 lat funkcjonowania w branży motoryzacyjnej, udało nam się doskonale poznać potrzeby klientów. Wiemy, że oczekują od nas możliwości zakupu niezawodnych części najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. U nas znajdą zarówno oryginalne produkty jak i ich tańsze zamienniki o porównywalnej jakości.

Nasz sklep motoryzacyjny oferuje asortyment w wielu kategoriach:

  • podzespoły wszystkich układów samochodu
  • płyny hamulcowe, chłodnicze, wspomagania kierownicy i do spryskiwaczy
  • oleje silnikowe i przekładniowe
  • filtry samochodowe: oleju, paliwa, powietrza i kabinowe
  • akumulatory
  • chemia i kosmetyki
  • akcesoria samochodowe.

Współpracujemy z warsztatami

Szeroka oferta i dostępność autoczęści oraz dobre ceny w hurtowni samochodowej w Świeciu to dewiza naszej firmy. Szczególną uwagę kierujemy na stałą współpracę z warsztatami samochodowymi, którym poza  zaopatrzeniem w części motoryzacyjne i narzędzia oferujemy:

  • atrakcyjny system rabatów
  • dowóz autoczęści do klienta
  • program szkoleń technicznych i marketingowych przeznaczonych dla mechaników

Zobacz galerie zdjęć »


Byliśmy tam